denturysta.pl

lekarze specjalisci lodz piotrkowska 3

lekarze specjalisci lodz piotrkowska 3

Ameryki najzdrowszych miast – mogą być one zidentyfikowane

Sarah Mahoney i Brad Edmondson, naukowcy dla pewnego stowarzyszenia starszych ludzi, opracowany ranking co określane jako „Najzdrowszych rodzinnych”. Aby uniknąć stresu wywołujących napięcie, pozwól mi wspomnieć na początku, że najzdrowsze Miasta załogi lub amerykańskie miasta, które ich zdaniem są Ann Arbor, Honolulu, Madison, Sante Fe i Fargo.http://www.euroimpex.pl/oferta/serwis-kserokopiarek/

Korzystanie szereg alternatywnych kryteriów (np ekologiczny, najdłuższa długość życia, skinniest i miast z największą ubezpieczenia opieki medycznej), dziesiątki innych rodzinnych zdobył wyróżnienie, które jak przypuszczam będzie dopingować starzy mieszkających w tych miastach w całym kraju. Niestety, kryteria stosowane do najzdrowszych rankingi są głównie medycznych w przyrodzie. Nie popełnij tego błędu – wybrane miasta są bardzo fajne miejsca i prawdopodobnie powinien być na lub w pobliżu górnej części dowolnej rankingu miasta zdrowych, niezależnie od kryteriów wyboru pracowników. Ale rzeczywistość jest taka, że ??czynniki wykorzystywane do tych wyborów były odpowiednie do identyfikacji tylko najmniej chore miast, a nie najzdrowsze.

To nie zbliży się do rankingu z najbardziej miast w Ameryce. To byłby ranking Wierzę, że większość ludzi będzie najbardziej chciałbym zobaczyć. Taka klasyfikacja nie została próba, mimo pisma, stowarzyszenia zawodowe oraz inne oceny zdrowe miasto z wielką pompą ogłosił każdego roku. Nieobecność prawdziwie również ranking miasta jest łatwo wytłumaczyć – te uruchomienia i prowadzenia takiej oceny nie docenić różnicę między dobre samopoczucie i zdrowie jako brak choroby. Z medycznego punktu nie tak chore wskaźniki zdrowych miast sprzedaje czasopisma, ale nikt nie robi to dobrze. Żadna grupa nie wyglądał wyłącznie na czynnikach, które pokazują, jak naprawdę ludzie są zdrowe i jak wspierać ich otoczenie są w podtrzymywaniu pozytywnych postaw w stylu życia i zachowań.

http://www.neomedica.pl
– autor artykułu