denturysta.pl

alfa lekarze specjalisci

alfa lekarze specjalisci

Doświadczenie jest tylko jeden główny składnik doskonałości w doradztwo finansowe oraz doskonałą obsługę klienta. Istnieje wiele innych aspekty finansowego praktyce doradczej, które są ważne. W końcu jednak nie czujesz się pewniej będziesz w stanie osiągnąć swoje cele finansowe, wiedząc, że to nie jest doradcą finansowym za „pierwsze rodeo”?

alfa lekarze specjalisci

Trochę czasu, zadawać pytania, kiedy wywiad z doradcą finansowym. Wymagają i oczekują dokładnych i rozsądne odpowiedzi. Może to pomoże Ci osiągnąć pewność, że znalazłeś doświadczonego doradcy finansowego, zdolnego do dostarczenia doskonałości w dziedzinie doradztwa finansowego!

alfa lekarze specjalisci

Greg Phelps jest certyfikowanym Planowanie finansowe (TM) i płatnych Tylko Niezależny Doradca Finansowy w Las Vegas i Henderson, Nevada. Z 14-letnim doświadczeniem w branży finansowej, Greg jest znakomitym doradcą finansowym, autor i mówca. Poprzez swoją pracę z dwóch największych firm bankowości inwestycyjnej na Wall Street – Morgan Stanley i Goldman Sachs, a także służy jako Regionalny Kierownik Wealth Management na 5. największej firmie księgowej w kraju – RSM McGladrey, on konsekwentnie i ambitnie poprawiła jego umiejętności i wiedzy w zakresie planowania finansowego. Oprócz tworzenia narzędzia Home kredytów hipotecznych do wykorzystania przez doradców finansowych z ich klientami, on stara się zapewnić wyjątkową porady planowania finansowego i doradztwa we wszystkich obszarach istotnych dla swojego klienta, ze szczególnym uwzględnieniem specjalnych w emerytalnego planowania finansowego.

– autor artykułu