denturysta.pl

lekarze specjalisci gabinety tomaszow mazowiecki

lekarze specjalisci gabinety tomaszow mazowiecki

Zastrzyki z botoksu – Jak to działa

Iniekcja (toksyna botulinową) Botox® jest zdecydowanie najpowszechniej przeprowadzeniu procedury estetyczny Ameryki obecnie. Toksyna botulinowa raz pierwszy przez okulisty jako traktowania zeza; Jednak w ciągu mniej niż dziesięć lat, jego zastosowanie zostało przesunięte do kosmetycznych odmładzających zabiegów. Chociaż Botox® jest teraz używany jako anty-marszczenia modułu terapeutycznego, mechanizm jego działania jest słabo poznana, która czyni niektórzy lekarze niechętnie z niego korzystać. Jednak Botox jest lekiem z wysokim indeksem terapeutycznym; Częstość występowania powikłań i niepożądanych efektów ubocznych jest raczej niska. Paradoks można łatwo zilustrować przez stałych wzrostu liczby udanych zabiegów Botox w całej Ameryce.

Więc w jaki sposób Botox wywoływać jego przeciwgniecenia efekty? Toksyna jadu kiełbasianego jest toksyna, która jest wytwarzana przez bakterie patogenu, który powoduje zatrucie żywności. Toksyna botulinowa zatrucie pokarmowe często występuje po spożyciu niewłaściwie przechowywane konserw mięsnych. Zatrucie prowadzi do paraliżu neurologicznej dobrowolne mięśni ciała, które mogą przekształcić się stanu zagrożenia życia. Botox® sztuczne toksyna botulinowa, więc gdy zostanie wstrzyknięty miejscowo, prowadzi do paraliżu grupy selektywnych mięśni twarzy. Innymi słowy, toksyna botulinowa nie ma bezpośredniego wpływu na pomarszczoną skórę. Alternatywnie, mięsień, który kurczy się nadmiernie i powoduje zmarszczki, jest sparaliżowany. Dokładnie rzecz biorąc, toksyna blokuje transmisję impulsów nerwowych do mięśni; Stąd marszczenie zniknie.

Paraliżującym efektem Botox®, na mięśnie twarzy, pomaga w odmładzaniu twarzy i zmniejs http://xl-ka.pl/newsletter/za zmarszczki. Pozytywne odmładzające Botox może być całkowicie zachowana dłużej niż 6 miesięcy.

– autor artykułu