denturysta.pl

lekarze specjalisci gdansk ul. kowalska

lekarze specjalisci gdansk ul. kowalska

Zasilić swoje prezentacje Power Point

Brian Fugere i kilku współpracowników napisali autorzy wielką książkę zatytułowaną Dlaczego ludzie biznesu Mów jak idioci, zapoznać się z przerażającym światem mówić korporacyjnej. Chciałbym zaproponować sequel nazwie Dlaczego Biznes Ludzie tworzyć slajdy, które http://www.domy-balik.pl/ można umieścić w tryb uśpienia.Import z Chin krok po kroku

Widziałeś tych ludzi. Pewnie było w ich odbiorców. Mają 495 slajdy, które czytają wam jeden po drugim głosem monotonnym bez wyrazu twarzy i oczekiwać, aby podążać w czcionce, że nawet twój okulista nie mógł przełożyć.

Na początek, większość z nas może przeczytać sami, dziękuję bardzo. Po drugie, zakładając, możemy przeczytać, może prezenter powinien po prostu przesłać nam slajdy i oszczędzić nam prezentację?

Czy jestem zbyt sarkastyczny? Może. Ale, spędzam większość mojego czasu trenował ludzi poprzez prezentacje i spotkania krytycznych dla których spędziłem dużo czasu projektowania i slajdy z odwracaniem, ale niewiele, jeśli za każdym razem myśli poprzez ich wiadomości. Tworzenie slajdów nie komunikuje. Według słownika języka angielskiego, przekazują środki do „Converse”, do „przekazywania” lub „connect”. Jedyną rzeczą, o łącznej większości pokazów slajdów jest korek, aby trzymać w gnieździe, aby uruchomić projektor.

Więc, co jest prezenterem zrobić?

Nikt nie przyszedł, aby zobaczyć pokaz slajdów. Przed utworzeniem pojedynczego slajdu, myśleć o tym, co chcesz powiedzieć. Co chcesz, żeby ludzie myśleli, zrobić, wie lub czuje, gdy skończysz mówić? Jeśli slajdy rozbił, można jeszcze opowiedzieć? Jeśli odpowiedź brzmi nie, to wiadomość jest niejasna i nie prawdziwie właścicielem swój materiał. Napisz swoją rozmowę, a następnie tworzyć slajdy, które wzmacniają, co mówisz zamiast używania slajdów jako skrypt.

Porozmawiaj, nie czytaj. Odczyt dla oka.

– autor artykułu