denturysta.pl

lekarze specjalisci dworcowa olsztyn

lekarze specjalisci dworcowa olsztyn

Podobnie ludzie, którzy noszą soczewki kontaktowe często muszą nosić czytelników, jak również. Soczewki kontaktowe są również stały wydatek, a są dni, kiedy po prostu nie będzie się dobrze siedzieć w oku i noszących musiał uciekać się do szklanki i tak. Nawet dla tych noszących soczewki kontaktowe, będąc w stanie widzieć bez stałej konserwacji jest ogromna poprawa jakości życia.

Ponad 40 z prezbiopii? Rozważmy LASIK dla monowizji

Jeśli masz ponad 40 lat i mają stan zwany prezbiopii może już nosić soczewek kontaktowych, które zapewniają Ci monowizji. Strategia ta ma pacjent nosi soczewki ścisłej-up widzenia na jedno oko i obiektyw na odległość w drugiej. Alternatywnie, może być potrzebne co najmniej raz na jakiś czas okulary do czytania lub czytelników. LASIK może zapewnić taką samą monowizji bez soczewek kontaktowych i związanych z nimi problemów. Niektórzy pacjenci nawet znaleźć mniejszą zależność od czytelników, jak również.

Porozmawiaj ze swoim okulista O LASIK

Możesz być kandydatem do LASIK jeśli masz dobry ogólny stan zdrowia i nie mają chorób oczu. Oto kilka pytań należy zwrócić się, jeśli rozważa LASIK:

lekarze specjalisci dworcowa olsztyn

• Czy moja wizja się w dopuszczalnym zakresie dla skutecznego leczenia LASIK?

• Czy jestem w najlepszym wieku dla LASIK?

• Czy mój wzrok na tyle stabilna, że ??nie będzie się nadal pogarszać po

LASIK?

lekarze specjalisci dworcowa olsztyn

• JEŚLI LASIK nie działa tak jak się spodziewamy, co jeszcze możemy zrobić?

• Jakie są skutki uboczne i ryzyko LASIK jest?

Jillynn Stevens, Ph.D. jest pisarzem z szerokiego wachlarza wiedzy merytorycznej. Wraz z publikowania artykułów dla dużych i małych firm, ona bada, pisze i publikuje raporty dotyczące różnych kwestii polityki publicznej.

Jeśli mieszkasz w okolicach Salt Lake Valley lub podróżować tam, pod Salt Lake Associates oko do zabiegu LASIK jakości i innych zabiegów ocznych.

– autor artykułu