denturysta.pl

lekarze specjalisci po angielsku

lekarze specjalisci po angielsku

Doradca Finansowy Doświadczenie – 7 pytania należy zadać!

Krytycznym kluczem do pomyślnego wybierając się z doradcą finansowym jest wiedzieć, jakie pytania zadać. Bolesna prawda jest taka, większość konsumentów usług finansowych i planowania inwestycji nie pytaj niektóre z najbardziej podstawowych pytań podczas szukania, wywiady i wyborze doradcy finansowego dla ich specyficznych potrzeb i celów finansowych. Raczej mają tendencję do wooed przez krzykliwe znaki na imponujących budynków, fantazyjny wystrój, bardzo gładkich reklam telewizyjnych oraz imponujące tytuły. Wybór złego doradca finansowy może jednak prowadzić do katastrofalnych skutków finansowo dla Ciebie i Twojego bezpieczeństwa finansowego – i tych krzykliwe szyldy, gładkich kampanii marketingowych i zdobione brzmiące tytuły są przynajmniej z tego, co jako konsument powinien się zajmować.

Problem wynika z maszyny Wall Street i ich monstrualnych budżetów marketingowych. Firmy z Wall Street oznaczyć ich sprzedawców „konsultant finansowy” lub „Vice President of Investments” (wiem, miałem oba tytuły w punktach w mojej karierze) – niezwykłe tytuły pracy co najmniej, a na pewno pocieszające w charakterze konsumenta. Oni poskładać emocjonalnie prowokacyjne kampanie marketingowe z chwytliwymi hasłami i uderzające logo. Reklamują swoje spektakularne produkty inwestycyjne oraz usługi planowania finansowego w telewizji www.agrecoservice.pl, w radiu oraz w najpopularniejszych czasopismach branżowych.

Brudnej Prawda jest taka maszyna Wall Street angażuje się w tej „pornografii finansowej” wow i woo was, aby was przekonać i dać komfort w jakości ich rad i wartości ich produktów inwestycyjnych, zanim nawet chodzić w drzwiach. W rzeczywistości, krzykliwe znaki i szyk tytuły nic nie znaczą.

Sprawdzanie doradców finansowych tła, poświadczeń, filozofię, odszkodowania i doświadczenie w branży usług finansowych mogą szybko pozbyć się tych „mniej” profesjonalnych doradców finansowych – i skutecznie uprościć proces podejmowania swojej decyzji w znalezieniu odpowiedniego doradcy finansowego.

– autor artykułu