denturysta.pl

lekarze specjalisci wallenroda 15

lekarze specjalisci wallenroda 15

50 lat temu, zły Aktualności O Papierosy stało się jasne, Ale Miliony umiera niepotrzebnie

Nagłówek z Greensboro Wiadomości Rekord (11.01.14) przypomina nam hasłem Virginia Slima, pan długą drogę [DOWN] dziecięcego. Miliony zmarło przedwcześnie, niepotrzebnie.

Od czasów wyzwolonej Ewy wyrażających jej wolność do jedzenia, co chciała, miliony buntowniczej młodości nie powiedział do mamy i tak do presji, aby palić, nie pić, narkotyki lub uprawiać seks, ale och, ból i cierpienie później.http://dobryalkomat.pl

Niemieckie przysłowie mówi, Ve się zbyt szybko i zbyt późno oldt schmart. Wszystko sprowadza się do naszej własnej woli. Po tym wszystkim, firmy tytoniowe nadal nie przyznają ich produkt rujnuje zdrowie. Pytanie brzmi: Jakie dowody jesteśmy gotowi zaakceptować i jesteśmy gotowi do uczenia się od innych?

Ktoś powiedział, całując palacz jest jak całowanie popielniczki. Dlaczego nie Hollywood to wprost 100 lat temu, zanim rząd USA pozwolił firmy tytoniowe dar gi na dostarczane na wojnę z papierosami (i powracający zaczepione)?

Z perspektywy czasu okaże się, że rząd jest tak głupi.

Myśleli, że palenie (choć nienaturalne) było w porządku i może być ekspres pieniędzy poprzez umożliwienie, ale opodatkowania firm tytoniowych. Bad # 1.

Potem dotowane plantatora tytoniu, aby pomóc mu zyskiem uprawiać tytoń. Bad # 2.

Potem dotowane opieki zdrowotnej z powodu tytoniu powoduje choroby serca i płuc. Bad # 3.

Teraz rząd chce kontrolować całą scenę medyczną. BAD # 4.

Rząd nie może nawet uruchomić systemu pocztowego z zyskiem, co czyni z nich uważa, że ??ich kontrola systemu opieki medycznej będzie działać? Prawdopodobnie nie są przekonani, ale biliony dolarów w system sprawia, że ??ich strony w Cookie Jar nieodpartą pokusę.

Podobnie jak kłamanie staje się sposobem na życie dla niektórych dzieci do unikania odpowiedzialności, rząd robi to tak dobrze – można utrzymać się z lekarzem.

– autor artykułu