denturysta.pl

lekarze specjalisci bilgoraj

lekarze specjalisci bilgoraj

terapeuta i pedagog muzyczny, Pastor Hal A. Lingerman, powiedział: „Tak jak niektóre pozycje muzyki będą karmić swoje ciało fizyczne i emocjonalne warstwy, więc inne utwory muzyczne przyniesie większą zdrowie swojego umysłu ginekolog koszalin.” I jak on prawidłowo zauważył, nie wszyscy muzyka jest równe.metryicentymetry Liczne badania wykazały, że relaksującej muzyki (Bach, Vivaldi, Mozart) prowadziło do istotnego zmniejszenia częstości akcji serca, a także znaczne zmniejszenie zmienności rytmu serca, zarówno korzystające serce. Ludzkie tętno dąży do synchronizacji z tempem muzyki. Szybko tempa podjechać bicie serca, oddech i ciśnienie krwi i może mieć niekorzystny wpływ na układ sercowo-naczyniowy. Ciesz wolniejsze tempo muzyki i zrelaksować się – i jako amerykański pisarz Henry Miller napisał: „Muzyka jest piękna opiatów, jeśli nie brać go zbyt poważnie.”

Gitarzysta Frank Zappa, laureat nagrody Lifetime Achievement Grammy w 1997 roku powiedział: „Pamiętaj, że informacja nie jest wiedzą, wiedza nie jest mądrością, mądrość nie jest prawdą, prawda nie jest pięknem, piękno nie jest miłością, miłość nie jest muzyka, muzyka najlepszy. ” Zintegruj muzykę do swojego codziennego schematu życia. Będzie ona poprawić swoje życie. I co ważniejsze, może pomóc uspokoić, a nawet wyleczyć swoje serce. Więc nie zdziw się, jeśli lekarz mówi: „Słuchaj dwóch wolnych klasycznych melodii i zadzwoń do mnie rano.”

lekarze specjalisci bilgoraj

Dr Shashi K. Agarwal to Board Certified Internista Kardiolog oraz z prywatnej praktyki w Nowym Jorku i New Jersey. Jest także Diplomate of American Board of Holistic Medicine i American Academy of Anti-Aging Medicine.

– autor artykułu