denturysta.pl

lekarze specjalisci ozorkow

lekarze specjalisci ozorkow

7 sposobów na pokonanie problemów

Problemy są tylko problemy, kiedy określamy je jako takie. Oni są naprawdę nauka wydarzenia. Jak to się mówi … Jeśli to cię nie zabije, to może jedynie sprawić koszulki z nadrukiem, że silniejsza. Za każdym razem mamy do czynienia z problemem powinniśmy starać się patrzeć na to obojętnie. Bez względu na to, jak źle może być, wiem na pewno, że 99% problemów można rozwiązać. Przy ustalaniu celów lub projektując dom, Blue Print, potrzebny jest plan. To samo odnosi się do problemów. Potrzebujemy planu.

Po 7 sposobów, aby wydostać się z niemal każdą sytuację:

1. Zebrane pełną odpowiedzialność za Problem- przyjmującej pełną odpowiedzialność za problem jest pierwszą oznaką upewniając problem zostanie rozwiązany. Nie obwiniaj ludzi, zdarzeń lub okoliczności, na swojej drodze situation..One czy inny sposób, do wyboru w życiu przyniosły do ??tej kwestii. Dążyć do własnego problemu.

2. Zdefiniuj problem dokładnie — Zadaj sobie pytanie: Jaki jest dokładnie problem? Jak to się stało? Poznaj fakty! Dążyć do wskazania problemu własnymi słowami. Pomaga to zapewnić większą jasność sytuacji. Również zapytać, co jeszcze jest problem? Będziesz zaskoczony tym, że to, co początkowo sądzono był problem był w prawdzie coś zupełnie innego.

3. Następnie należy zadać sobie pytanie: co to jest najgorsza z możliwych rzeczy, które mogą się zdarzyć, jeśli problem nie zostanie rozwiązany? Następnie przejdź do zaakceptowania najgorsze. Bądź przygotowany, aby zmniejszyć straty. Będzie ona uspokoić swój umysł w taki sposób, że przyzwyczajenie wierzycie!

4. Teraz z spokojniejszy umysł zadać sobie pytanie: Jakie są możliwe rozwiązania tego problemu? Zrobić listę! Burza mózgów! Oceny wszystkich możliwych rozwiązań. Będziesz zaskoczony na wszystkie odpowiedzi, które przychodzą do was.

– autor artykułu